Speciály

Připravili jsme pro vás jednorázové speciály zaměřené na zajímavá a užitečná témata. Pro přihlášení se nebo jakýkoliv dotaz, prosím, využijte níže uvedený formulář, ve kterém najdete konkrétní termíny speciálů.

Meeting new people - poznávání nových lidí

Tento speciál bude z velké části o praxi. Dostanete šanci potkat nové, zajímavé lidi, představit se jim, navázat konverzaci a "prolomit ledy" - to vše v angličtině pod vedením dvou zkušených lektorů. Začátečníkům pomůžeme zvládnout zdvořilostní fráze a představení sebe sama, pokročilí si rozšíří svoje znalosti o další užitečná témata na prolomení ledů a všichni si zkusí, jaké to je oslovit někoho, či být někým osloven, v angličtině. A na konci se můžete těšit na malý dárek.

A pozor! Pokud s sebou přivedete alespoň jednoho dalšího účastníka, získáváte akci +1. To znamená, že vy i ten, koho vezmete s sebou, máte účast ve speciálu za akční cenu 399,- . Tato cena platí pro vás i každého, koho vezmete s sebou - i v případě, že přivedete více lidí.

Délka speciálu: 120 až 150 minut včetně přestávky
Kapacita: 16 osob
Cena: 690,-
Cena v akci +1: Pokud s sebou přivedete jednoho nebo více lidí, vy i každý, koho vezmete s sebou, máte cenu 399,-

Eating out - aneb jdeme jíst do restaurace

Tento speciál vás za víkend naučí vše důležité, co potřebujete pro úspěšnou návštěvu restaurace v zahraničí. Naučíte se, jak zarezervovat stůl, jak si objednat jídlo a pití, jak jídlo pochválit či si na ně stěžovat, pokud není v pořádku. Také si natrénujete, jak někoho pozvat do restaurace na oběd či večeři. A v neposlední řadě rozšíříte svoji slovní zásobu v oblasti jídla, pití a všeho kolem restaurací. To vše si navíc důkladně procvičíte v řadě zajímavých a zábavných praktických cvičení.

Speciál Eating out jsme pro vás připravili ve dvou úrovních, aby pro vás měl co největší přínos. Mírně pokročilí se zejména zaměří na to nejdůležitější k tomu, aby návštěvu restaurace úspěšně zvládli. Pokročilí půjdou o krok dále a zjistí, jak zvládnout i méně obvyklé situace a jak mluvit o jídle více do hloubky. Pokud si nejste jistí, do které úrovně se přihlásit, nebojte se - my si vás velice krátce prověříme a zjistíme, který kurz pro vás bude nejvhodnější.

Délka speciálu: Sobota 9:00 - 16:45 + Neděle 9:00 - cca 14:00 
Termín pro mírně pokročilé: 18.5. - 19.5.
Termín pro pokročilé: 25.5. - 26.5.
Kapacita: 10 osob 
Cena: 2990,-


Přihlášení

V případě zájmu o účast na kterémkoliv speciálu, nebo v případě jakéhokoliv dotazu, prosím, vyplňte níže uvedený formulář a my se vám v co možná nejkratší době emailem ozveme a potvrdíme vaši účast, nebo zodpovíme dotaz. Pokud chcete využít akci +1 u speciálu Meeting new people a vzít někoho s sebou, napište to do zprávy. Uveďte, prosím, jména osob, které s sebou přivedete, abychom věděli, s kým máme počítat. Těšíme se na setkání.