Reference

Co o nás a naší výuce řekli naši studenti. Reference na nás najdete také na www.jazykovky.cz


Páčil sa mi osobný prístup od začiatku výuky - zistíme čo potrebuješ a prispôsobíme ti výuku na mieru. Hodiny sú variabilné - niekedy konverzácia, niekedy gramatika - podľa aktuálnej potreby. Vysvetľovanie učiva ľudské a pochopiteľné s logickou následnosťou.

Peter vie pekne vysvetliť látku a jej špecifiká v materinskom jazyku, je trpezlivý a vie zvoliť vhodnú metódu výuky. Učivo vysvetľuje s logickou postupnosťou, od začiatku, na ktorom potom stavia. V priebehu zasiela domáce úlohy, ktoré pomáhajú precvičovať učivo aj doma. Je to profesionálny a šikovný lektor. 

Anna Bortelová, březen 2020

Skvělá výuka angličtiny, byla jsem velmi mile překvapena! :-)- Moc příjemná a přátelská atmosféra- Lektoři vše jednoduše a trpělivě vysvětlí- Originální a zábavný styl výuky, nenudíte se :-)Opravdu jsem odcházela z kurzu velmi dobře naladěná, s pocitem, že se opět dokážu po letech nepoužívání jazyka domluvit... Lektoři Peter i Lucy byli perfektní!

Gabriela Šárová, leden 2020
Recepční, Boehringer Ingelheim s.r.o.

Velmi prijemny a profesionalni pristup. S výukou jsem byla velmi spokojena a urcite bych doporučila tuto jazykovku dále. Hezky člověka rozmluvi :-)

Lektor byl velmi pratelsky, krasne člověka donuti mluvit a vysvetli gramatiku velmi jednoduse a srozumitelne. Vždy se jednalo o akci a reakci i v ramci domacich ukolu. Lektor byl trpelivy, ale plny energie :-) Nikdy me jeho hodina nenudila a tesila jsem se vždy na další. Rada se sem budu vracet.

Zuzana Honetschlägerová, září 2019
Vědec

Výuka se mi moc líbila - měla dobře postavený vzdělávací program, který byl veden efektivní, ale zábavnou formou. Vyučující se snažili co nejvíce přizpůsobit mému tempu a možnostem, a na obou bylo znát, že danému oboru rozumí a hlavně dělají svoji práci rádi. Celková atmosféra byla tedy velmi přátelská, až rodinná.Výuku bych určitě doporučila všem, kdo na sobě chtějí pracovat a zlepšovat se.

Markéta Rynekrová, září 2019

Jazykovou školu Speak up, mohu jen doporučit. Chodila jsem na intenzivní individuální jazykový kurz a naučila jsem se a dozvěděla věci co Vám ve školách neřeknou, ani nevysvětlí proč to tak je a jaké jsou rozdíly mezi slovíčky se "stejným" významem, kdy opravdu použít které. 

Petr byl velmi empatický lektor, věděl o čem mluví a byl schopen krásně a srozumitelně vysvětlit gramatiku a vše kolem ní. Musím říct, že to byl užitečně strávený čas. Takže celkově jsem byla s kurzem i lektorem velmi spokojena.

Hanka, srpen 2019
Chief Receptionist /Office Administration Assistant

Nejvíce se mi líbí osobní přístup a praktické pojetí výuky. Mám osobní hodiny s Peterem už přes rok. Hodiny jsou koncipované, že na začátku probereme věci z minulého týdne - jak pracovní, tak osobní což vidím jako výhodu, protože používám slovní zásobu a spojení, které je pro mě důležité. Pak pokračujeme s gramatikou, novou látkou a opakovaním. Speak up můžu jednoznačně doporučit, za rok vidím značný pokrok v mé angličtině, hodiny mě baví a posouvají mou angličinu. Zároveň je pro mě hodně důležitý osobní přístup a snaha vyjít si navzájem termínově vstříc, pokud to mám v práci náročnější.

Ondřej Štemberk, červenec 2019
Ředitel, společnost Pikatec 

Velmi si cením přátelského prostředí a schopnosti lektora flexibilně upravovat výuku dle jazykových schopností studenta a jeho aktualní vyčerpanosti po pracovním dni. Navíc v kombinaci se zábavnou a nekonvenční formou výuky byla angličtina hrou, která i bez velkého usilí studenta snadno rozmluví a posune ho během několika týdnů o úroveň výše.

Výborná schopnost lektora vysvětlit gramatiku a ochota vysvětlit i témata, která nejsou zrovna v osnovách. Přátelský přístup a všeobecné znalosti dávají prostor k tréninku konverzace v mnoha oblastech našich zájmů nebo zaměstnání.

Honza, červenec 2019
Manager 

Jazyková škola Speak Up je super. Konečně jsem měl pocit, že se někde doopravdy učím angličtinu. Byl jsem ze začátku hodně skeptický, ale nakonec mě rozmluvili

Lukáš Zoul, červenec 2019
Produktový manažer

Poprve v zivote zacinam chapat logiku anglictiny, nikdy predtim i kdyz jsem studoval mnoho let a sposuty hodin anglictiny na skolach az ted konecne citim neuveritelny pokrok a posun v pred. Postup a pristup ucitelu je skvely a velmi prinosny. Vrele doporucuji speak up jako nejlepsi skolu pro nauceni anglictiny at uz se potrebujete zkodonalit ve vasi anglictine nebo zacit uplne od zacatku! Vsem preji mnoho zdaru.

David Příhoda, březen 2019 

Mnohokrát jsem začínal... jednoduše věčný začátečník. :-) Na školu jsem dostal doporučení od svého přítele, který mi o škole a zdejší výuce s nadšením vyprávěl. Velmi mi ve Speak-UPu vyhovuje styl výuky, který je naprosto odlišný od toho co jsem zažil. V podstatě neustálé procvičování, logické vysvětlování a celkově motivační přístup, kdy je cílem si látku nejen zapamatovat, ale jednoduše "zažít" a používat. Na základě svých zkušenosti jsem již několika přátelům školu doporučil.

Lucie je velmi příjemná a motivující lektorka. Jednoduše "Paní Učitelka"

David Terč, březen 2019  

Jazyková škola Speak Up předčila mé očekávání. Obrovskou výhodou je nižší počet účastníků kurzu, individuální přístup a orientace na konverzaci. Kurz mi pomohl se zlepšit v komunikaci. Určitě budu pokračovat. Jazykovou školu Speak Up určitě doporučuji.

Karel, leden 2019  

Výborná metodika, perfektní vysvětlení gramatických jevů jiným způsobem, než v klasické škole, přizpůsobeno individuální potřebě. Navíc vynikající dostupnost (přesně mezi Masarykovým a hlavním nádražím), příjemné prostředí.

Skvělé systematické vysvětlení gramatických jevů, vč. porovnání různých situací, kde dané jevy použít. Super konverzace. Na každou lekci jsem se těšila. Velmi příjemně strávený čas učením, který strašně rychle ubíhal 

Daniela Steinová, prosinec 2018

Rozhodně mohu doporučit. Příjemné prostředí v centru města s usměvavými lidmi, kteří mají rádi svojí práci.

Lucie je trpělivá a vždy dobře naladěná lektorka, která učí nebát se angličtiny. Individuální přístup a jednoduché učební metody motivují.

Eva Petráková, říjen 2018 

Doporučuji všem, kteří potřebují v krátké době zvládnou výuku AJ. Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že v této jazykové škole zvládne AJ každý.Největší pozitiva této jazykové školy jsou speciální metody, které zajistí naučit se jazyk v krátké době, zbavit se stresu z cizojazyčné konverzace, naučit se gramatiku a to vše bez učebnice.

Lektorka Lucie je velmi energická, příjemná a trpělivá lektorka. Vždy perfektně připravená na lekci.

Jana Kuncipálová, říjen 2018
Podnikatelka, JAPS INVEST

Petera jsem oslovil, protože byl podle hodnocení nejlepší. Naším cílem bylo se v krátkém čase připravit na měsíční pracovní cestu do USA. Přes prvotní ostych a traumatické následky, které napáchali učitelé angličtiny na gymnáziu, mi Peter během krátké doby pomohl nejen získat větší sebevědomí, odstranit ostych mluvit anglicky, ale současně mi pomohl překonat bariéru a strach z učení cizího jazyka. To vše s jeho typickým humorem, nadhledem a lehkostí.

Pavel Bacík, září 2018
Ředitel, Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra

Kdybych neuměla mluvit anglicky, tak bych neváhala ani vteřinu a přihlásila se do téhle školy. Její zakladatelé mě už mluvit naučili. Thank you 

Sandra, září 2018
Sportovkyně