Letní kurzy

Léto. Čas prázdnin, dovolených, cestování ... a angličtiny. Připravili jsme pro Vás intenzivní týdenní kurzy, kde se zaručeně rozmluvíte a připravíte na cestování, ale i na každodenní využití angličtiny.

POZOR! Připravili jsme si pro vás speciální akci k oslavě našeho prvního léta. Při koupi dvou kurzů získáte ten druhý za 50%. A není nutné, aby oba dva kurzy navštěvoval tentýž člověk - můžete koupit kurz sobě a partnerovi/partnerce, nebo po jednom kurzu pro každého z rodičů. Nebo jeden pro sebe a jeden darovat jako dárek. To už je na vás, fantazii se meze nekladou.

Letní kurzy jsou vždy týdenní - od pondělí do soboty, každý den od 8:30 do 16:00. Samozřejmě ne bez přestávky - dopoledne i odpoledne je 15 minutová přestávka a na oběd dáváme pohodlnou hodinu času. Čili každý den celý den mluvíte anglicky. V případě zájmu je možné otevřít i kurzy jiného formátu např. čistě dopolední nebo čistě odpolední. Neváhejte nás kontaktovat a domluvíme se.

Cena kurzu je v rozmezí od 207 korun do 230 korun za jednu 45 minutovou vyučovací hodinu.

A co vás v kurzu čeká? Srozumitelně a jednoduše vysvětlená gramatika, kterou uplatníte ve všech životních situacích. Slovní zásoba z různých okruhů - od jídla a každodenního života, přes cestování, hotely a letiště až po business. A to vše důkladně procvičeno přímo v kurzu - dáváme velký důraz na mluvení a aktivní využívání angličtiny. Proto jsme připravili hodně cvičení, her a konverzací, kde si danou gramatiku a slovíčka hned v praxi vyzkoušíte. Samozřejmě budete cvičit pod dohledem zkušeného lektora, který vám poradí a pomůže, kdykoliv je to potřeba.

POZOR! Léto se chýlí ke konci. Poslední kurzy začínají v termínech od 19.8. a od 26.8., a to pro všechny úrovně.

V případě zájmu o letní studium nebo v případě jakéhokoliv dotazu, použijte, prosím, následující formulář.