Webovky aktivní!

12.09.2018

Tak. A máme webové stránky. Konečně si tyto články bude moct někdo i přečíst. A krom toho se také, samozřejmě, dovědět o naší firmě, získat na nás kontakt a vůbec zjistit kdo vlastně jsme. Takže ode dneška si lidé po celém světě budou moci přečíst česky psané stránky o jazykové škole v Praze. Je neuvěřitelné, kolik možností nám dnešní moderní technologie přináší.

A co zde vlastně najdete? No, když už jste se doklikali až k tomuto článku, tak to nejspíše víte, ale pro jistotu: můžete se dovědět více detailů o tom, kdo za tím vším stojí, zjistit něco o tom, jakým způsobem učíme, dovědět se o tom, kolik kurzů máme a jak na tom vaše angličtina bude po ukončení jednotlivých kurzů a samozřejmě nám můžete prostřednictvím kontaktního formuláře poslat vzkaz.

V budoucnu zde připravujeme více věcí - od různých užitečností ke stažení až po sekci přístupnou našim studentům, kde najdou dodatečná cvičení k tomu, co probírali v kurzech, bonusový materiál a tak podobně. Ale na to si chviličku budete muset počkat, protože teď jdeme do kanceláře a tříd stěhovat nábytek.