A je to oficiální!

21.09.2018

A máme oficiálně svoji firmu, svoji školu. Můžeme slavit! Samozřejmě, i doteď jsme oficiálně existovali - vždyť kvůli tomu jsme obíhali všechny ty úřady, banky, notáře a podobně. Ale když máte svoje razítko a můžete ho plácnout na kus papíru, tak teprv dostanete ten pocit důležitosti, pocit oficiality. A kdyby na tom papíru bylo něco napsáno, ideálně něco důležitě znějící, smluvně se tvářící, to by bylo teprv ono. Zatím to byl pouze test toho, jak to razítko vypadá naživo, když ho někam plácneme, ale i tak se u toho člověk cítí důležitě.

Obecně platí, že když máte za sebou spoustu práce a před sebou práce ještě víc a vidíte obrysy té dlouhé cesty před sebou, tak se občas tak zahledíte do budoucnosti, že si zapomenete užívat přítomnost. Tak se zakoukáte do cíle, že si neužijete cestu. A to my bychom neradi. A proto sem dávám článek o tom, jak se těšíme z toho, že máme svoje razítko.

A taky jsem už pár dní nic nenapsal a prostě jsem sem chtěl dát nějaký článek. No a samozřejmě jsem se chtěl pochlubit, že mám po ruce razítko a cítím se důležitě.