Letní kurzy

Léto. Čas prázdnin, dovolených, cestování ... a angličtiny. Připravili jsme pro Vás intenzivní týdenní kurzy, kde se zaručeně rozmluvíte a připravíte na cestování, ale i na každodenní využití angličtiny.

POZOR! Připravili jsme si pro vás speciální akci k oslavě našeho prvního léta. Při koupi dvou kurzů získáte ten druhý za 50%. A není nutné, aby oba dva kurzy navštěvoval tentýž člověk - můžete koupit kurz sobě a partnerovi/partnerce, nebo po jednom kurzu pro každého z rodičů. Nebo jeden pro sebe a jeden darovat jako dárek. To už je na vás, fantazii se meze nekladou.

A co vás v kurzu čeká? Srozumitelně a jednoduše vysvětlená gramatika, kterou uplatníte ve všech životních situacích. Slovní zásoba z různých okruhů - od jídla a každodenního života, přes cestování, hotely a letiště až po business. A to vše důkladně procvičeno přímo v kurzu - dáváme velký důraz na mluvení a aktivní využívání angličtiny. Proto jsme připravili hodně cvičení, her a konverzací, kde si danou gramatiku a slovíčka hned v praxi vyzkoušíte. Samozřejmě budete cvičit pod dohledem zkušeného lektora, který vám poradí a pomůže, kdykoliv je to potřeba.

Letní kurzy jsou vždy týdenní - od pondělí do soboty, každý den od 8:30 do 16:00. Samozřejmě ne bez přestávky - dopoledne i odpoledne je 15 minutová přestávka a na oběd dáváme pohodlnou hodinu času. Čili každý den celý den mluvíte anglicky. V případě zájmu je možné otevřít i kurzy jiného formátu např. čistě dopolední nebo čistě odpolední. Neváhejte nás kontaktovat a domluvíme se.

Tyto letní kurzy máme rozděleny do 6 různých úrovní, abyste si byli jisti, že budete ve skupince s lidmi, kteří jsou na tom stejně. Po přihlášení si vás otestujeme a řekneme vám, která úroveň je pro vás ta pravá. A také se nemusíte bát velkých skupin, ve skupině bude maximálně 10 lidí.

Cena kurzu je v rozmezí od 207 korun do 230 korun za jednu 45 minutovou vyučovací hodinu.

Termíny a úrovně
Níže uvedené termíny jsou předběžné. Jsme však flexibilní, proto pokud nenajdete vyhovující termín, neváhejte nás kontaktovat, určitě najdeme řešení. Také pokud preferujete pouze ranní nebo večerní výuku se na nás obraťte - možná nejste sami a kurz pro vás otevřeme.

17.6. - 22.6. Pre-Intermediate 1
24.6. - 29.6. Pre-Intermediate 2
1.7. - 6.7. Elementary
1.7. - 6.7. Intermediate 2
8.7. - 13.7. Pre-Intermediate 2
15.7. - 20.7. Intermediate 1
22.7. - 27.7. Pre-Intermediate 1
29.7. - 3.8. Intermediate 1
5.8. - 10.8. Upper Intermediate
12.8. - 17.8. Intermediate 2
19.8. - 24.8. Elementary
19.8. - 24.8. Pre-Intermediate 2

Termíny jednotlivých úrovní se mohou změnit dle počtu zájemců. Proto nás neváhejte oslovit i v případě, že v termínu, který vám vyhovuje, nevidíte vhodnou úroveň.

V případě zájmu o letní studium nebo v případě jakéhokoliv dotazu, použijte, prosím, následující formulář.