Letní kurzy

Léto. Čas prázdnin, dovolených, cestování ... a angličtiny. Připravili jsme pro Vás intenzivní týdenní kurzy, kde se zaručeně rozmluvíte a připravíte na cestování, ale i na každodenní využití angličtiny.

Co vás v kurzu čeká? Srozumitelně a jednoduše vysvětlená gramatika, kterou uplatníte ve všech životních situacích. Slovní zásoba z různých okruhů - od jídla a každodenního života, přes cestování, hotely a letiště až po business. A to vše důkladně procvičeno přímo v kurzu - dáváme velký důraz na mluvení a aktivní využívání angličtiny. Proto jsme připravili hodně cvičení, her a konverzací, kde si danou gramatiku a slovíčka hned v praxi vyzkoušíte. Samozřejmě budete cvičit pod dohledem zkušeného lektora, který vám poradí a pomůže, kdykoliv je to potřeba.

Letní kurzy jsou vždy týdenní - od pondělí do soboty, každý den od 8:30 do 16:00. Samozřejmě ne bez přestávky - dopoledne i odpoledne je 15 minutová přestávka a na oběd dáváme pohodlnou hodinu času. Čili každý den celý den mluvíte anglicky.

Tyto letní kurzy máme rozděleny do 6 různých úrovní, abyste si byli jisti, že budete ve skupince s lidmi, kteří jsou na tom stejně. Po přihlášení si vás otestujeme a řekneme vám, která úroveň je pro vás ta pravá. A také se nemusíte bát velkých skupin, ve skupině bude maximálně 10 lidí.

A POZOR! Připravili jsme si pro vás speciální akci k oslavě našeho prvního léta. Při koupi dvou kurzů získáte ten druhý za 50%. A není nutné, aby oba dva kurzy navštěvoval tentýž člověk - můžete koupit kurz sobě a partnerovi/partnerce, nebo po jednom kurzu pro každého z rodičů. Nebo jeden pro sebe a jeden darovat jako dárek. To už je na vás, fantazii se meze nekladou.

Termíny a úrovně

17.6. - 22.6. Pre-Intermediate 1
24.6. - 29.6. Pre-Intermediate 2
1.7. - 6.7. Elementary
1.7. - 6.7. Intermediate 2
8.7. - 12.7. Pre-Intermediate 2
15.7. - 20.7. Intermediate 1
22.7. - 26.7. Pre-Intermediate 1
29.7. - 3.8. Intermediate 1
5.8. - 10.8. Upper Intermediate
12.8. - 17.8. Intermediate 2
19.8. - 24.8. Elementary
19.8. - 24.8. Pre-Intermediate 2

Termíny jednotlivých úrovní se mohou změnit dle počtu zájemců. Proto nás neváhejte oslovit i v případě, že v termínu, který vám vyhovuje, nevidíte vhodnou úroveň.

V případě zájmu o letní studium nebo v případě jakéhokoliv dotazu, použijte, prosím, následující formulář.